B72530T110K62
Contact Now
B72530T110K62
  • 1
Voltage Rating AC : 11 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 400 A
Surge Energy Rating : 1.2 J
Packaging : Reel
Voltage Rating DC : 14 VDC