ERZ-V10V151CS
Contact Now
ERZ-V10V151CS
  • 1
Diameter : 10 mm
Voltage Rating AC : 95 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 3.5 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 250 V
Series : V
Varistor Voltage : 150 VDC
Voltage Rating DC : 125 VDC
Capacitance : 1100 pF